WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT202033 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT202033
Don't pay: $53.70
$23.00
SAVE $30.70 (57%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DOCUPRINT CP405D,FUJI XEROX DOCUPRINT CM405DF - - Cartridge Yield: 11,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT202033)
| SKU | WBXCT202033 |
| Barcode # | 6955530946127 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4600kg |
| Shipping Width | 0.087m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.338m |
| Shipping Cubic | 0.003823000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




