WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT202396 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT202396
Don't pay: $61.40
$35.00
SAVE $26.40 (43%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX SC2020 - - Cartridge Yield: 12,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT202396)
| SKU | WBXCT202396 |
| Barcode # | 6954300656914 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.075m |
| Shipping Height | 0.081m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Shipping Cubic | 0.002795000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




