WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT202877 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT202877
Don't pay: $37.70
$18.00
SAVE $19.70 (52%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX P235,FUJI XEROX P275,FUJI XEROX P285 - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT202877)
| SKU | WBXCT202877 |
| Barcode # | 6954300685891 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.315m |
| Shipping Cubic | 0.003780000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




