WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CWAA0805 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCWAA0805
Don't pay: $57.90
$18.00
SAVE $39.90 (69%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX PHASER 3140,FUJI XEROX PHASER 3155,FUJI XEROX PHASER 3160 - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCWAA0805)
| SKU | WBXCWAA0805 |
| Barcode # | 6955530959523 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.9520kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.008664000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




