WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-1174 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK1174
Don't pay: $54.30
$18.00
SAVE $36.30 (67%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS M2640IDW,KYOCERA ECOSYS M2040DN,KYOCERA ECOSYS M2540DN - - Cartridge Yield: 7,200 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK1174)
| SKU | WBK1174 |
| Barcode # | 6955530990595 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.312m |
| Shipping Cubic | 0.004368000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




