WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-3134 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK3134
Don't pay: $49.60
$18.00
SAVE $31.60 (64%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA FS4200DN,KYOCERA FS4300DN,KYOCERA M3560IDN,KYOCERA M3550IDN - - Cartridge Yield: 25,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK3134)
| SKU | WBK3134 |
| Barcode # | 6955530957642 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.153m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.274m |
| Shipping Cubic | 0.005031000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




