WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG MLTD203L TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBSAM203L
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG SLM3820,SAMSUNG SLM4020,SAMSUNG SLM3870,SAMSUNG SLM4070 - - Cartridge Yield: 5,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBSAM203L)
| SKU | WBSAM203L |
| Barcode # | 6955530961892 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.4900kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.008602000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




