- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC20008)
Miscellaneous
| Additional Information | Options to optimize the distribution piping for InRow cooling solutions |
General Information
| Product Type | Hanging Clamp |
| Manufacturer Part Number | ACAC20008 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 50 / Pack |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACAC20008 |
| Product Name | ACAC20008 CDU Flexible Fluid Piping Clamp |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 9.56 kg |
| Height | 381 mm |
| Width | 368 mm |
| Depth | 356 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | ACAC20008 |
| Barcode # | 731304241638 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 10.4500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






