- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC20010)
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Clamp Mount |
| Manufacturer Part Number | ACAC20010 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 10 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACAC20010 |
| Product Name | CDU Flexible Fluid Piping Clamp |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility | Cooling Distribution Unit |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.91 kg |
| Height | 16.8 cm |
| Width | 17.8 cm |
| Depth | 35.6 cm |
| Product Color | Black |
| SKU | ACAC20010 |
| Barcode # | 731304246176 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 33.4100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






