- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC20003)
General Information
| Product Type | Pipe |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | CDU Flexible Fluid Piping - 100 Feet (30.4 Meters) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 11.82 kg |
| Height | 152 mm |
| Width | 1.07 m |
| Depth | 1.07 m |
| Product Color | White |
| SKU | ACAC20003 |
| Barcode # | 731304241614 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 13.1800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






