- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MFY-RCSN-NNUDK-R1)
| SKU | MFY-RCSN-NNUDK-R1 |
| Barcode # | 884102033148 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.1400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





