- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master MasterFan ARGB and PWM Hub - Fan Connector: 6 Ports x 4 Pin PWM - Fan Rated Voltage: 12V DC - Fan Safety Current: 2.0 A (1 Port)/Total 4.5 A (6 Ports) - RGB Connector: 6 Ports x3 Pin Addressable RGB - RGB Rated Voltage: 5V DC - RGB Safety Current: 2.0 A (1 Port)/Total 4.5A (6 Ports) - Power Connector: SATA - Power Safety Current: 4.5 A (Max) - MFX-ZHHN-1NNN6-R1 - 2 Years Limited Warranty
(MFX-ZHHN-1NNN6-R1)
| SKU | MFX-ZHHN-1NNN6-R1 |
| Barcode # | 884102066849 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





