- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC20002)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
General Information
| Product Type | Fitting Elbow |
| Manufacturer Part Number | ACAC20002 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | CDU Flexible Fluid Piping - 300 Feet (91.4 Meters) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 37.73 kg |
| Length | 91.44 m |
| Height | 279 mm |
| Width | 1.07 m |
| Depth | 1.07 m |
| Product Color | White |
| SKU | ACAC20002 |
| Barcode # | 731304241621 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 39.5500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






