- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC20006)
Product Information
| Device Supported | Cabinet Distribution Unit (CDU) |
General Information
| Product Type | Mounting Coupler |
| Manufacturer Part Number | ACAC20006 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 4 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | CDU Flexible Fluid Piping Couplings (4 Per Pack) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 680.4 g |
| Height | 3.8 cm |
| Width | 7.6 cm |
| Depth | 7.6 cm |
| SKU | ACAC20006 |
| Barcode # | 731304241591 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 30.8200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






