- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CO-9050104-WW)
Specifications
| Product Type | Fan - Triple pack |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.514kg |
| Fan Size | 120 x 25 mm |
| Fan Speed | 525 - 1500 ±10% RPM |
| Sound Level | 26 dBA |
| SKU | CO-9050104-WW |
| Barcode # | 840006619505 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.8800kg |
Manufacturer Warranty: 2 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





