Don't pay: $107.10
$71.00
SAVE $36.10 (34%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AT-LCDMOUNT-2H)
ASTROTEK ARM FIT MOST 13"-27" LCD MONITORS AND SCREENS - -30°~+30° tilt - 180° swivel - 360° landscape to portrait rotate - Arm extend: 360mm - Support screens up to 15kgs/33lbs(each) - 2 Years Warranty - AT-LCDMOUNT-2H
| SKU | AT-LCDMOUNT-2H |
| Barcode # | 9320301001522 |
| Brand | ASTROTEK |
| Shipping Weight | 15.5000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000048000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
STARTECH ATFR-LAPTOP-RISER Rotating Laptop Stand, 360 Swivel, Ergonomic Desk Riser for Computer
$108.00 $111.00
New
Model
Model





