- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Astrotek Arm Fit Most 13"-27" LCD Monitors and Screens - VESA compliant 75x75/100x100 - 15kg - 15° tilt, 180° swivel, 360° rotate - 12 Months Limited Warranty - AT-LCDMOUNT-2S
(AT-LCDMOUNT-2S)
Astrotek Arm Fit Most 13"-27" LCD Monitors and Screens - VESA compliant 75x75/100x100 - 15kg - 15° tilt, 180° swivel, 360° rotate - 12 Months Limited Warranty - AT-LCDMOUNT-2S
| SKU | AT-LCDMOUNT-2S |
| Barcode # | 9320301002789 |
| Brand | ASTROTEK |
| Shipping Weight | 4.3000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000048000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





