- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Brateck 2 Piece LCD Wall Mount Vesa 75mm/100mm up to 33 Kg (LCD-201)
(LCD-201)
Brateck 2 Piece LCD Wall Mount Vesa 75mm/100mm up to 33 Kg (LCD-201)
| SKU | LCD-201 |
| Barcode # | 9341756000199 |
| Brand | BRATECK |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000383000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
STARTECH ATFR-LAPTOP-RISER Rotating Laptop Stand, 360 Swivel, Ergonomic Desk Riser for Computer
$108.00 $111.00
New
Model
Model





