- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-507-216)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
StyleView Carts Series: |
General Information
| Product Type | Shelf |
| Manufacturer Part Number | 97-507-216 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Model | 97-507-216 |
| Product Name | StyleView 97-507-216 Utility Shelf |
| Product Line | StyleView |
| Brand Name | Ergotron |
Physical Characteristics
| Width | 304.8 mm |
| Depth | 203.2 mm |
| Product Color | White |
| SKU | 97-507-216 |
| Barcode # | 698833015157 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 2.3000kg |
| Shipping Width | 0.242m |
| Shipping Height | 0.092m |
| Shipping Length | 0.320m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





