- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(BT-LDT10-C012)
Brateck Aluminium Counterbalance Single Monitor Arm - For displays 13"-32" in size and up to 9kg - VESA Compatible: 75x75,100x100 - Tilt, swivel and Rotation - Arm extension up to 525mm - LDT10-C012
| SKU | BT-LDT10-C012 |
| Barcode # | 9341756016459 |
| Brand | BRATECK |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.440m |
| Shipping Cubic | 0.017424000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





