- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(LED-1244)
Brateck Automatic Lock Mechanism OLED/LED/LCD TV 23"-55" Wall Mount - For 23"-55" flat-panel TVs up to 40kgs/88lbs - VESA Compatible: 200x200,300x200,300x300,400x200,400x300,400x400 - LED-1244
| SKU | LED-1244 |
| Barcode # | 9341756017036 |
| Brand | BRATECK |
| Shipping Weight | 1.9200kg |
| Shipping Width | 0.195m |
| Shipping Height | 0.052m |
| Shipping Length | 0.480m |
| Shipping Cubic | 0.004867000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





