- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
- Desk bracket for 13"-27" Dual LCD screens - Adjustable up and down tilt, 360? swivel, 360? landscape to portrait rotation - Compliant with VESA mounts 75x75 or 100x100 - Max. arm reach: 440mm, weight capacity 15kg per screen
(LCD-T9)
DESCRIPTION
- Desk bracket for 13"-27" Dual LCD screens - Adjustable up and down tilt, 360? swivel, 360? landscape to portrait rotation - Compliant with VESA mounts 75x75 or 100x100 - Max. arm reach: 440mm, weight capacity 15kg per screen
| SKU | LCD-T9 |
| Barcode # | 9341756000427 |
| Brand | BRATECK |
| Shipping Weight | 4.6000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.670m |
| Shipping Cubic | 0.025058000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





