- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Cooler Master MASTERKEYS MK730 RGB BLUE
(MK-730-GKCL1-US)
| SKU | MK-730-GKCL1-US |
| Barcode # | 884102046056 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.2100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.001900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





