- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Voyager Slider X1 128GB USB3 Flash Drive
Corsair 128GB Flash Voyager Slider X1 USB 3.0, Capless Design, Read 130MBs, Plug and Play
(CMFSL3X1-128GB)
| SKU | CMFSL3X1-128GB |
| Barcode # | 843591057004 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000140000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





