- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDIX60N-128G-GN6NE)
Specifications
| Capacity | 128GB |
| Connector Type | USB-A, Lightning |
| ConnectorType | USB 3.0 |
| Security | iXpand™ app to password-protect |
| Series | iXpand Flash Drive Go |
| Transfer Speed | - |
| Warranty | 2 Years |
| SKU | SDIX60N-128G-GN6NE |
| Barcode # | 619659169411 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





