Don't pay: $129.00
$82.00
SAVE $47.00 (36%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CORSAIR IRONCLAW RGB, FPS/MOBA Gaming Mouse, Black, Backlit RGB LED, 18000 DPI, Optical
(CH-9307011-AP)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Wired |
| Dimensions | 130.0(L) x 80.0(W) x 45.0(H) mm |
| Interface | Bluetooth/USB 2.0 |
| Operating System | |
| Series | IRONCLAW RGB |
| Supported OS | |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 130g |
| DPI | 18000 |
| SKU | CH-9307011-AP |
| Barcode # | 843591061919 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





