- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CORSAIR IRONCLAW RGB WIRELESS, Rechargeable Gaming Mouse with SLISPSTREAM WIRELESS Technology, Black, Backlit RGB LED, 18000 DPI, Optical
(CH-9317011-AP)
Specifications
| Battery Type | Rechargeable Lithium-Polymer |
| Connectivity | Wireless |
| Dimensions | 130.0 x 80.0 x 45.0 mm |
| Interface | USB 2.0 |
| Operating System | |
| Series | Ironclaw RGB |
| Supported OS | |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 130g |
| SKU | CH-9317011-AP |
| Barcode # | 843591075930 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





