- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair K95 RGB Platinum XT Mechanical Gaming Keyboard - Cherry MX Brown - 6 dedicated macro keys with Elgato Stream Deck software integration - Full Key (NKRO) with 100% Anti-Ghosting - Wrist Rest Included, detachable - 8MB On-board Storage - USB - Keyboard Backlighting: RGB - CH-9127412-NA - 2 Years Limited Warranty
K95 RGB PLATINUM XT Mechanical Gaming Keyboard - CHERRY MX Brown
(CH-9127412-NA)
| SKU | CH-9127412-NA |
| Barcode # | 840006617631 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 2.4100kg |
| Shipping Width | 0.171m |
| Shipping Height | 0.036m |
| Shipping Length | 0.465m |
| Shipping Cubic | 0.002863000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





