- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CH-931C011-AP)
Specifications
| Battery Type | AA Battery |
| Connectivity | SLIPSTREAM WIRELESS; Low-latency Bluetooth® |
| Dimensions | 115.8mm x 64.2mm x 37.8mm |
| Interface | USB receiver |
| Operating System | |
| Series | KATAR PRO |
| Supported OS | |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 96 g |
| CUE Software | Supported in iCUE |
| Sensor | Optical, 200 DPI – 10,000 DPI, with 100 DPI steps |
| SKU | CH-931C011-AP |
| Barcode # | 840006623786 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty: 2 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





