Don't pay: $36.00
$35.00
SAVE $1.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T306192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Expression Home XP-240, Expression Home XP-340, Expression Home XP-344, Expression Home XP-440 |
| Warranty | |
| Yield | High Capacity |
| SKU | EPC13T306192 |
| Barcode # | 9314020619168 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.115m |
| Shipping Cubic | 0.000184000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






