- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(31-018-182)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Wall Mount |
| Manufacturer Part Number | 31-018-182 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Model | 31-018-182 |
| Product Name | Wall Track |
| Brand Name | Ergotron |
Physical Characteristics
| Height | 86.4 cm |
| Width | 12.7 cm |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Aluminium |
| SKU | 31-018-182 |
| Barcode # | 698833002515 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 2.8000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.084m |
| Shipping Length | 0.921m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





