- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(33-334-085)
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Notebook Stand |
| Manufacturer Part Number | 33-334-085 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Neo-Flex Notebook Lift Stand |
| Product Line | Neo-Flex |
| Brand Name | Ergotron |
Technical Information
| Maximum Load Capacity | 6.35 kg |
| Minimum Load Capacity | 1.59 kg |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Laptop |
| SKU | 33-334-085 |
| Barcode # | 698833009705 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 2.3000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.135m |
| Shipping Length | 0.410m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





