- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45-403-062)
Physical Characteristics
| Depth | 12.7 cm |
| Product Color | White |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Wall Mount |
| Manufacturer Part Number | 45-403-062 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Neo-Flex Keyboard Wall Mount |
| Product Line | Neo-Flex |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Device Supported | Keyboard |
| Mouse | |
| Features | Adjustable Depth |
| Tilt | |
| Foldable | |
| Pan | |
| Maximum Load Capacity | 2.27 kg |
| SKU | 45-403-062 |
| Barcode # | 698833042962 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 5.7000kg |
| Shipping Width | 0.402m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.522m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





