- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(80-105-064)
Warranty
| Limited Warranty | 5 Year |
General Information
| Product Type | CPU Mount |
| Manufacturer Part Number | 80-105-064 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Model | 80-105-064 |
| Product Name | 80-105-064 Universal CPU Holder |
| Brand Name | Ergotron |
Miscellaneous
| Additional Information | Maximum CPU Dimensions: 18" x 8.5" |
| Package Contents |
|
Product Information
| Device Supported | CPU |
| Maximum Load Capacity | 22.68 kg |
| SKU | 80-105-064 |
| Barcode # | 698833015058 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.002340000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





