- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-468-202)
Physical Characteristics
| Product Color | Silver |
General Information
| Product Type | CPU Mount |
| Manufacturer Part Number | 97-468-202 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Model | 97-468-202 |
| Product Name | Vertical Universal CPU Holder |
| Brand Name | Ergotron |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
Product Information
| Device Supported | CPU |
| Computer | |
| Maximum Load Capacity | 18.14 kg |
| SKU | 97-468-202 |
| Barcode # | 698833010398 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.272m |
| Shipping Height | 0.192m |
| Shipping Length | 0.292m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





