- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-607)
General Information
| Product Type | Conversion Kit |
| Manufacturer Part Number | 97-607 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | WorkFit Conversion Kit: Dual or LCD & Laptop to Single HD |
| Brand Name | Ergotron |
| SKU | 97-607 |
| Barcode # | 698833018332 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.140m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





