- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-863)
Physical Characteristics
| Product Color | Grey |
| White |
General Information
| Product Type | Drawer |
| Manufacturer Part Number | 97-863 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | SV Primary Storage Drawer, Single |
| Brand Name | Ergotron |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Ergotron StyleView Carts |
| SKU | 97-863 |
| Barcode # | 698833047141 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 5.1000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.450m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





