- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-926-064)
Miscellaneous
| Compatibility | Ergotron LearnFit and StyleView SV10 Carts |
General Information
| Product Type | Bin |
| Manufacturer Part Number | 97-926-064 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Storage Bin - for LearnFit and SV10 Carts |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Maximum Weight Capacity | 3.63 kg |
Physical Characteristics
| Height | 203.2 mm |
| Width | 368.3 mm |
| Depth | 203.2 mm |
| Product Color | Grey |
| Product Material | Plastic |
| SKU | 97-926-064 |
| Barcode # | 698833050417 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.271m |
| Shipping Height | 0.227m |
| Shipping Length | 0.445m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





