- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-934-062)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Monitor Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | 97-934-062 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | WorkFit Dual Monitor Kit (white) |
| Brand Name | Ergotron |
| SKU | 97-934-062 |
| Barcode # | 698833051025 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 5.1000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.770m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





