- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(98-035)
Miscellaneous
| Compatibility | Ergotron LX Dual Mounting Arm |
General Information
| Product Type | Grommet Mount |
| Manufacturer Part Number | 98-035 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Grommet Mount for LX Dual Arm |
| Product Series | LX |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Device Supported | Mounting Arm |
Physical Characteristics
| Length | 22.9 cm |
| Height | 1.3 cm |
| Width | 20.3 cm |
| SKU | 98-035 |
| Barcode # | 698833058383 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
Manufacturer Warranty: 1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





