- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(98-543-251)
Miscellaneous
| Application/Usage | Wall |
| Package Contents |
|
Product Information
| Device Supported | CPU |
| Computer | |
| Features | Cable Management |
| Durable | |
| Flexible | |
| Lockable | |
| Maximum Load Capacity | 2.27 kg |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 3.54 kg |
| Product Color | White |
| Product Material | High-grade Plastic |
General Information
| Product Type | Mounting Enclosure |
| Manufacturer Part Number | 98-543-251 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | CPU Wall Cabinet |
| Brand Name | Ergotron |
| SKU | 98-543-251 |
| Barcode # | 698833085327 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.590m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





