- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(98-549-251)
Miscellaneous
| Application/Usage | Arm |
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | 98-549-251 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | CareFit Combo Wireless Scanner Bracket |
| Product Line | CareFit |
| Brand Name | Ergotron |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 408.2 g |
| Product Color | White |
Product Information
| Device Supported | Scanner |
| Features | Flexible |
| Ergonomic |
| SKU | 98-549-251 |
| Barcode # | 698833085891 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.460m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





