- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(98-609-030)
Miscellaneous
| Compatibility | 34-inch Wall Track and CareFit Combo Arm |
General Information
| Product Type | Cable Protection |
| Manufacturer Part Number | 98-609-030 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | CareFit Wall Track 34" Covers |
| Product Line | CareFit |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Cover |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 500 g |
| Product Color | White |
| SKU | 98-609-030 |
| Barcode # | 698833088052 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.460m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





