Don't pay: $1,564.00
$1,397.00
SAVE $167.00 (11%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(24-206-214)
Warranty
| Limited Warranty | 3 Year |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
General Information
| Product Type | Medical Trolley |
| Manufacturer Part Number | 24-206-214 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Model | 24-206-214 |
| Product Name | Neo-Flex 24-206-214 LCD Cart |
| Product Line | Neo-Flex |
| Brand Name | Ergotron |
Physical Characteristics
| Shipping Height | 399.80 mm |
| Shipping Width | 549.91 mm |
| Shipping Depth | 1139.70 mm |
| Product Color | Two-tone Grey |
Product Information
| Application/Usage | Keyboard |
| Computer | |
| Flat Screen | |
| Maximum Load Capacity | 11.80 kg |
| SKU | 24-206-214 |
| Barcode # | 698833015126 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
STARTECH ATFR-LAPTOP-RISER Rotating Laptop Stand, 360 Swivel, Ergonomic Desk Riser for Computer
$108.00 $111.00
New
Model
Model





