- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-544)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Physical Characteristics
| Height | 495.3 mm |
| Width | 279.4 mm |
| Depth | 190.5 mm |
| Product Color | Grey |
| Product Material | Wire |
General Information
| Product Type | Accessory Basket |
| Manufacturer Part Number | 97-544 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | NF Cart Wire Basket Kit |
| Brand Name | Ergotron |
| SKU | 97-544 |
| Barcode # | 698833014921 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





