- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(80-063-200)
Warranty
| Limited Warranty | 5 Year |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility | Vertical CPU |
| Certifications & Standards | VESA |
General Information
| Product Type | CPU Mount |
| Manufacturer Part Number | 80-063-200 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Vertical Small CPU Holder |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Device Supported | CPU |
| Maximum Load Capacity | 22.68 kg |
| Maximum Adjustable Width | 9.5 cm |
Physical Characteristics
| Height | 15.2 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Depth | 25.4 cm |
| Product Color | Black |
| SKU | 80-063-200 |
| Barcode # | 698833004717 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 2.7000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





