- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Everki ContemPRO Laptop Bike Messenger, up to 14.1"/MacBook Pro 15 - Black (EKS660) with Dedicated Tablet/iPad/Pro/Kindle compartment up to 13"
(EKS660)
Everki ContemPRO Laptop Bike Messenger, up to 14.1"/MacBook Pro 15 - Black (EKS660) with Dedicated Tablet/iPad/Pro/Kindle compartment up to 13"
| SKU | EKS660 |
| Barcode # | 874933002475 |
| Brand | EVERKI |
| Shipping Weight | 2.2000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.008640000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





