- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Get an official wall mount for Grandstream GXP1700 Series IP phones! Compatible GXP1760, GXP1760W, GXP1780, and GXP1782, this wall mount kit provides a secure, easy to install solution for putting your VoIP phone on the wall.
(GXP17XX-WMK)
| SKU | GXP17XX-WMK |
| Barcode # | 6947273702290 |
| Brand | GRANDSTREAM |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






