Don't pay: $24.00
$18.00
SAVE $6.00 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(664R5AA)
Interfaces/Ports
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB Type A |
Keyboard/Keypad
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
General Information
| Product Type | Keyboard |
| Manufacturer Part Number | 664R5AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 150 |
| Product Name | 150 Wired Keyboard (664R5AA) |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Device Supported | Notebook |
| Platform Supported | PC |
| Operating System Compatibility | Windows 10 |
| Windows 11 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 440 g |
| Keyboard/Keypad Height | 26.80 mm |
| Keyboard/Keypad Width | 425.90 mm |
| Keyboard/Keypad Depth | 146.10 mm |
| SKU | 664R5AA |
| Barcode # | 196548244447 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.5800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





