Don't pay: $19.00
$18.00
SAVE $1.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(G1K28AA)
Specifications
| Compatible Size | HP Business Notebooks |
| Product Type | Mouse |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | G1K28AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.050m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





